tamás015 Creative Commons License 2013.12.07 0 0 2201

végére értem a könyvnek.

Azt kell mondanom szokásos sablonos kolostoros történet, csak a sztori, a bűncselekmény más.

A kefé.lések ebből sem maradtaki: jaj ne csináld, jaj, így jó lesz stb.

 

Ami szerintem baki volt: Amikor Timberlake-t  megfojtják és elviszik egy zsákban, kiderül csak egy bábú volt.

Még ha sötét volt ai szobában, még ha jó cyber nayagból készült is a bábú, kizárt hogy ne vette volna észre H. amikor fojtogatja, hogy nem élő ember, plusz amikor belerakta valami zacskóba.

Szóval ez nem állja meg a helyét.

 

Másik ami meglepett , hogy kis leszbikusság is került  asztoriba, de miért??

A nagy csatározások olyanok voltak mint eddig, mindenkiről kiderült ez az, szóval a szokásos.

Timberlake feleségéről kiderül hogy Dévibe szerelmes lett ( kis leszbikusság :D),  majd amikor megtudja hogy Dévi C.-val kef.élgetett akkor belelő párat a fegyverével, de érdekes módon Dévi csak megsérül.

Szerintem kár volt ezt a szerelmi leszbikusságot beletenni. De ez csak az én véleményem.

 

A szádhus cuccal a végén , nekem nem volt annyira bajom. Hogy a zarándok  Őszentsége titkos embere volt.

A végén meglepett Timberlake felségének a feltűnése, nem számítottam rá, mert eddig erre nem volt példa, hogy vki megjelent a végén, mármint  a tettes