borcsimama Creative Commons License 2013.12.07 0 0 73472

Szervusztok kedves Kislányok!

Erzsikém, nálunk sem volt áram délután fél 1-től du. 4-ig.... de addigra már bejelentettük egy páran, és én végigszaladtam az utcán, hgy merre hol nincs áram. Katiéknálvolt... 4 után lett villanyunk, addigra jó lehült a lakás, már csak 18 fok volt.. De lőn világosság, aminek Dávid örült a legjobban... igaz, addig sem unatkoztak az anyujával, a lányom varrt neki egy újab Angry birds-öt és addig is jól szórakoztak, csak már éppen gyertyát kellett volna gyújtani.... nálam már égett, hangulatos volt, de azért a modern eszközök nagyon hiányoznak. Gondoltam főzök magamnak kávét, nem tudtam, mert nem gázos a főzőm, ugye az ember hamar hozzászokik a kényelemhez....

Nálunk tegnap éjszaka óta megállás nélkül szélvihar van, a hőmérséklet nem alacsony 2-3 fok, de a hidegérzet a szél miatt nagyobb....

Kenyérsütőm szervízben, hogy mikor lesz, azt nem tudom, pedig egyszerű a hibája, az egyik keverőlapátról leesett a tömítés, és a zárócsavar..... remélem, nem kell majd hónapokat várni.... a férjem nem akart hozzányúlni, mert garanciális, nehogy azt mondják, hogy miattunk van.... de hát még csak 5 hónapja vettük, a másik gépek azért tovább bírták.... vagy egyre kevesebb időre gyártanak ilyen drága gépeket?

Na em mérgelődöm, mert árt a szépségemnek, ami amőgy sem már a régi.... hátha még most rá is teszek egy-két lapáttal...(hihih)

Most, hgoy van áram, főztem Nektek jó kis teát, meg kávét...fogyasszátok egészséggel, és remélem, hogy hamarosan többen leszünk itt is, és a másik helyünkön is.... szépséges napot MINDENKINEK!!!

Erzsikém, Te is egyre jobban le vagy foglalva..... nem tudol menni a disznótorra, de fincsi disznótorost azért megkostolod.... az jó, az az igazi.... a közérti azért más..... nagyon is...

Na megyek, kifolyt minden, lehet szervírozni: