zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.06 0 0 73471
Szerbusztok Lányok!

Tesókám elöször is neked kívánok itt is boldog születésnapot, tegnap késő este ugyan a levélkét priviben elküldtem, de ma akartam itt a Fórumon is írni neked , aztán épp Edittel beszéltem telefonon,amikor elment az áram, aztán amikor visszajött, akkor kiderült,hogy elszállt a net , és a vonalas telefonunk vonala is , és nem is jött vissza.3órakor kellett indulnom Levikéért az oviba addig hiába jelentettem be nem történt semmi sem,amikor hazaértem addigra már volt szerencsére..Akkor meg még megfőztem 40 tojást,meg kivasaltam Daninak 2fehér inget,ugyanis holnap lesz szalagavató az iskolájában,ő ugyan csak jövőre fog érettségizni , de a mostani negyedikes ostrályokban kevés a fiú,és a táncokhoz az alsóbb osztályokból kerestek nekik táncpartnert így Dani fog palotást,és keringőt is táncolni ,meg virágot is fog átadni , és mivel a harmadikos szülők rendezik ilyenkor a bulit én is ott leszek egész nap , a mi szmk-nk kapta meg a büfét,szal szendvicsekkel fogjuk ellátni egész nap az ifjúságot :-) ,Na képzeljétek a párom munkahelyén meg disznóvágás buli lesz , szóval abból kimaradok saja ,de disznótorost fog hozni azt mondta :-) ...na elküldöm,mert lemerülök,folyt köv....
Előzmény: csipkerozsi (73470)