ShawnAnderson Creative Commons License 2013.12.02 0 0 2200

Én azt mondom, hogy a régi jól bevált szereplőkkel pontosan olyan újszerű könyvet lehetne csinálni mint az Orsis köteteknél. A lényeg az lenne hogy ne az elmúlt 50-60 könyv köszönjön vissza, hanem kicsit másabb legyen. Meg ahogy elmondja mindig az író-olvasó találkozókon követelik folyamatosan a kolostoros köteteket. Nem tudom, ott nem kapja meg a kritikákat? Egyébként abban látom a gyengébb történetek okát, hogy ennyi idő után kissé elfásult már Laci bácsi, meg is öregedett, ennek ellenére az évi két vastag könyvet azt megírja. Illetve szerintem leginkább a kiadó erölteti a dolgot. Azt hiszem évi 1 könyvel mindenki jobban járna, kivéve persze a kiadót,d e ugye ez minket hidegen hagy. Laci bácsi több ideig gondolkozhatna a történeten, összetettebb lehetne, jobban megírt, tartalmasabb, izgalmasabb, és mi is szivesebben fizetnénk ki érte ez a mára már nem csekély összeget amit elkérnek. Én jelenleg ott tartok, hogy az első Orsi könyv óta nem vettem meg egyiket sem (pedig előtte az összes meg van) mert csalódtam  abban is és az előtte lévő legalább 4-5 könyvben is már. Mostanság a fórumos és egyéb véleményeket meg szoktam várni, érdemes e megvenni a könyvet, de a többség szerint nem igazán. Valaki tényleg megkérdezhetné már végre, hogy mi is a helyzet.

Előzmény: tamás015 (2199)