gotti eva Creative Commons License 2013.11.26 0 0 294

lehet mindenkinek vélemény, én ezt vallom. ha rossz, az sem nagyon hat meg. mihez is szólt hozzá? az ismeretlenhez, amit nem ismer, akit nem ismer...  szerintem ez azért valamiféle jellemzést ad mindenkiről! (és önmagáról főleg) de áldásom rá, legyen szép karácsonya, és a nyakam ráteszem, hogy sumák módon egy illegális mail fiókkal el fogja kérni, vagy már el is kérte ő is az elérhetőségét a Józsefnek. ha más nem, a kíváncsiság vinni foga. (:    én csak azoknak íram, akiknek segítségre van szükségük, és normális, nem lehúzós emberhez szeretnének menni. mint csontkovácsot, és mint embert egyaránt tudom bárkinek felelősségteljesen javasolni. végre találtam valakit, aki érdemes rá, hogy tovább adjam. az előzőeket senkinek sem ajánlottam, nem részletezem miért...  de őt bátran ajánlom bárkinek, és akik eddig elmentek hozzá, azoktól privátban kaptam visszajelzéseket, és legszívesebben most feltenném, bemásolnám ide a leveleket, hogy milyen pozitívan írtak róla jópáran. nem csak én vagyok ilyen véleménnyel róla. negatívumot nem írt senki sem vissza, de vannak olyanok, akik nem írtak visszajelzéseket. tényleg nem könnyű bejutni hozzá, de megéri várni egy kicsit. és ismét csak azt tudom mondani, ha valakinek kell az elérhetősége, privátban szívesen megadom. ide nem írhatom ki az engedélye nélkül.    -- gottieva@freemail.hu -- 

 

sziasztok. :)

Előzmény: ötfelezős (293)