sunnysun333 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 54273

Ki vonta kétségbe bármiféle jogaid bárhol is???  Ismétlem, én csak azt ne mszertem, ha (végleg) "kinntiek" aggódnak értünk jajveszékelnek és rázzák az öklöcskéiket.  Mert ezzelaz ég egy világon semmi nem változik...

Csak röhigcsélek az idiótácska álltalánosításodon, hogy akkor hát "szenvedjetek ti idióták odahaza" - mintha én is ugyanzt akarta mvolna, mint X vagy Y..... 

Ez azért egy kicsit túlzás, egy kalap alá venni mindenkit, aki "itt" van...

Na de mindegy is. Naggggyon röviden megpróbálom összefoglalni. hiába rázod te vagy mi az öklöcskéinket, attól semmi ne mfog történni, semmi ne mfog változni...

Ahhoz, hogy az ökölrázások célba is érjenek, kell leglaább egy vezető, aki mögé fel tudnak sorakozni az ökölrázók és a vezető ki is tudja harcolni az ökölrázók akaratát..

(Az most egy más kérdés, hogy ez a vezető a tömeg akaratából lesz-e vezető, vagy éppe nfordítva, valaki kitalálja, hogy ő vezető lesz és addig faantizálja-hüjjjiti a tömegeket, amig azok  mögé állva rázzák szorglamasan az öklüket és rögtön úgy látszik, hogy a tömegeket vezeti a vezető....::))

Nálunk az elmúlt huszon évben két ilyen figura emelkedett ki a szürkeségből: OV és GyF.   Az egyik vezeti az egyik oldal tömegeit, a másik vezette a másik oldalt... Az egyik most a csúcson, a másik agyontaposva, szétrugdalva az árokparton.  És atévedések elkerülése végett, nem igazán OV taposta szét, hanem saját pártja, a saját táborának idiótái.....

Ergó és most ifgyelj: a "másik" oldalnak nincs vezetője. Hiába makog itt vagy ott valaki, hiába jön össze itt vagy ott 2-300 ember és rázza az öklét, ennyi fáradsággal a kaszinóba is mehetnének vagy gőzfürdőbe, jobban járnának...

És még. Néha olvasgassál a közel és közpees múlt doglait összefoglaló tanulmányokat. Abból elégg észomorúan kiderül, hogy honfitársaink kiemelkedően hajlamosak a hüjjjeségre és imádnak sorozatban a legrosszabb döntéseket hozni....

És aztán hüjjézgessél engem, meg a többi itthonmaradt barmot, akik "megcsinálták" azt, ami itt van....

Előzmény: nettomazsola (54272)