nettomazsola Creative Commons License 2013.11.23 0 0 54272

sajnos most sincs idöm visszaolvasni, csak erre ...

elmesz te a fenebe!

amikor olyan emberek kapnak szavazojogot akik Magyarorszagot megcsak nem is lattak akkor nekem barmihez jogom van!

a hülye ökölrazas meg kezecsketördeles dumadat be is fejezheted, ennyire ostoba nem lehetsz, h csak eddig latsz!

igenis nagyon fontos lenne, h minel több orszagban minel több ember tudjon arrol a tebolyrol ami ma Magyarorszagon folyik. azzal, h en dolgokat megosztok egy csomo itt elö, magyar - osztrak ismerösömhöz jutnak el a hirek. külön oldalak alakultak ahol nemetre forditanak azonnal.

itt is sokan fognak elmenni valasztani es kurvara nem mindegy, h a hivatalos magyar hireket halljak csak v a masik oldalt is!

ne magyarazd, h kinek mi a dolga, mert ha vmi tüntetes van akkor te inkabb elhuzol nyaralni es engem froclizol ( probalsz froclizni ...) h mar megint hol raztam az öklöcskemet.

hat ott ahol eppen jol esett!

a sok okoskodasnak meg annyi lesz a vege, h ti kinlodhattok meg 4 ev orbanizmus alatt, nem mi ...  es ennek ellenere en nem gunyolodok, h ti milyen hülyek vagytok! meg is erdemlitek. pedig sokszor gondolom am ...

Előzmény: sunnysun333 (54270)