Törölt nick Creative Commons License 2013.11.22 0 0 163

Tudom, azért írtam, a VT-4X-el keződőkben már benne volt a Hyper sáv.

 

A VT-530-as érdekelne, a másikat nem szeretném. Nem vásároltam drágán, főleg, hogy végül is kölcsönösen állapodtunk meg ebben az összegben, nem is erről van szó. Végül is Önnek köszönhetem, hogy jó lett a másik VT-110-esem, mert amikor elmentünk Önhöz az még csak funkcionálisan működött, a lejátszása, a felvétele nagyon tré volt, hullámzott, zavarok voltak benne és nagyon zsongott. Aztán amikor megkaptam az Önét, lett egy másik VT-110-esem, meg tudtam javítani a mechanikáját, láttam, hogy jó, aznap este belementem jobban az enyémbe, mert már bele mertem, hogy lett másik. És meg is találtam egyből, amire tippeltem, mint hibát, csak így bátrabban mertem, hogy lett Öntől egy másik. Így megoldottam és aznap este már az is jó lett, a felvétele is. Azóta azt használom, annak szebb a képe, az sajnos amit Öntől kaptam, annak a képért felelős egyik IC-jét egy kis áramkörrel forrasztották át, mert funkcionálisan meghibásodhatott és látszik, hogy nem olyan a képe, mint amilyennek lenni kéne, mint az én másik VT-110-esem, vagy a VT-145-ös, melynek tökéletes a képe.

 

Úgy hoznám el ha eladná a VT-530-ast ha működne az áramköre rendesen, úgy eladná majd és ha igen mennyiért? (Vaterán sok a lomis, kiszuperált vacak, ráadásul vidéken van, személyesen át sem tudom venni, nem kell a posta). Az meg amit belinkeltem VT-D660, mint a másik Ön gépe. Engem inkább a  VT-530E érdekelne (Más stílus, más hang, más mechanika, más áramkör mint a VT-110E és a VT-145, ezért.

Előzmény: Törölt nick (161)