Törölt nick Creative Commons License 2013.11.21 0 0 157

Azokra a hitachi-kra visszatérve, amit kaptam (1986): Ezekben  még sok más hasonszőrű márkával együtt nem volt benne az úgynevezett Hyper Sáv, azaz a kábeles analógnak nevezett tv programok közül 5-6-ot nem tud be hangolni, mivel azokat erre a sávra helyezték. Azokat Scarttal lehet beküldeni mondjuk a DVD felvevő tuner egységén keresztül.

 

Azok amelyek Önnél vannak, 530-as és 660-as, azokban már benne volt ez a sáv. Lehetséges, hogy be lehetne építeni ezekbe is, hozzá értő szervizes sokmindent meg tud oldani, ha akar..

 

Érdekes, hogy az 530-as 1988-as évjáratú (mert pár éve letöltöttem a dokumentációját és kézi könyvét és benne volt az évszám) és ebben már benne volt ez a Hyper sáv. Miközben az én 1995.-ben vásárolt SHARP VC-MA40B típusú videómagnómban még mindig nem, pedig nem egy huszadrangú készülék volt, kis egyszerű, de nagyszerű, ez mégsem volt sajnos benne. 1992-es SANYO VHR-5100 EEE -ben sem volt benne. Tényleg a Hitachi megelőzte a korát.. Kinézetben is, későbbi 10 évvel később gyártott videók böszmébbek és rondábbak és sz@rabbak voltak, mint például ez a kis Hitachi VT-110E-es..

 

 

Előzmény: Törölt nick (152)