Törölt nick Creative Commons License 2013.11.21 0 0 153

Az a helyzet, hogy így IC (javítás), meg beszélgetés témában, hogy a videókról beszélgetünk érdekesebb mint a funkció amit ellát, ugyanis a tv műsorok olyan sz@rok, hogy nincs mit nézni, nemhogy kétszer, még egszer sem. 1 kezemen meg tudom számolni a felvételeim számát, manapság,  hétről hétre, igaz, hogy amit felveszek az jó és közben is megy a videó, mondjuk egy Lajcsi produkciójában lévő jó számot, vagy a Heti hetest, hogy azon tudjak elaludni, a legjobb altató, monoton hang színével. Ugye a politika van látástól vakulásig,  az még megnézés szinten sem nagyon köt le, nemhogy felvenni, hogy le ne maradjak róla. Bár aki lemarad, kimarad, szokták mondani. heti hetest is volt, hogy 2 hete fevettem, aztán sose került megnézésre, majd 1 hét múlva töröltem. Aztán a következő már igen, szóval mikor, hogy esik. Ezek a köz, országos adók. Akit érdekelnek sportok, természetfimek, úti film csatornák az sok érdekest is talál, bár azokon is rengeteg az ismételgetés, újat szinte ki mazsolázva lehet csak találni.