airmax90 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 15167

3-4 napig árultam ennyiért. ha azt nézem hogy 2005 ös az autó jó árban adtam, de én is simán megvettem volna ha ilyet keresnék. hibátlan 25i, garantált 84e km-mel nincs a piacon, és kint se kapnék 12-13 ezer euro alatt és akkor azt még be kell hozni... Bárcsak én is e92öt keresnék, abból azért van hathengeres benzines választék, e91 ből ténylegesen zéró

A kocsid gyönyörű tényleg, ez a kék teli találat!

Nem tudom te hol vetted, de én a német BMW oldalán nézegetek, ahol PS vagy EuroPlus garanciás, igaz drágább kicsit, de gondolom azokban 100% ig megbízhatok...  Vagy vannak erre specializálódott cégek, akik igényre keresnek és behoznak egy tényleg patent autót? Mindhárom eddigi BMW- itthoni volt, első kettő márkakereskedésból, szóval ez a behozás teljesen ismeretlen talaj nekem..

Amúgy már megfordult a fejemben, hogy nézek 30d-t, abból van pár, megy is, és nem is kerreg úgy mint a 4 hengeresek:), csak ne legyen benne M futómű, a gyerek meg a kutya a csomagtérben nem szerette. még az E46 30d ben volt sportfutómű, hát nem szerették a hátul ülök..

Előzmény: BMW E90 (15104)