Beyonce_K Creative Commons License 2013.11.20 0 0 262

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek a X., XIV., esetleg az V. kerületben. Heti egy alkalommal 60 vagy 90 perces órákra.

 

Több alkalommal nekifutottam már a tanulásnak, de a közoktatásban sosem tanultam. Német nyelvből van középfokú nyelvvizsgám. A legsikeresebb tanulmányokat egy teljesen kezdő intenzív (heti 5x4 órás) 3 hónapos nyelviskolai tanfolyamon értem el, a semmiből szinte az alapfokú nyelvtudásig jutottam, de főleg csak írásban. Sajnos megszólalni akkor és most sem igazán tudok, hiába értek mindent. Elsősorban angol szakos egyetemista, vagy főiskolás ajánlatát várnám, illetve olyanokét, akik nem a piaci áron vállalnak órákat.  Életszerű, a mai kornak megfelelő, hétköznapi témákra épülő beszédcentrikus órákat szeretnék, nyelvtani kiegészítéssel és feladatokkal, amiket egyedül oldok majd meg. Szeretném megérteni egyszerűbb sorozatok anyanyelvi szövegét, érteni az angol dalokat és irogatni angolul a neten anélkül, hogy szótár kellene. Hétköznap 16 után érek rá. Ajánlatokat óradíjakkal az alábbi e-mailre várok:

almodoztam@freemail.hu

 

Köszönöm!