Törölt nick Creative Commons License 2013.11.17 0 0 106

Köszönöm. Ahogy látom, tapasztaltam, megéltem dolgokat azt írtam le ezen téma vonatkozásában. A felvétel?, na az még jó ha van mire használni. Ugyanis a nagy információ, informatika robbanásnak első kihasználója a média lett. Nem televízió, hanem média. Percről percre beszámolhattak sok mindenről, megindult a hír hajhászás, egymást érték, érik ma is a hír és riport műsorok, egyik a másikat túl akarva szárnyalni beszámolók (információk) tekintetében. Így a kereskedelmi tévék megjelenésével ez erősödött, a hagyományos műsorok (szórakoztató, film és sorozatok) egyre hígultak. A kilencvenes évek végén egy tv2-es vasárnapi műsor már arról szólt,hogy Hercules meg XENA majd a hatás vadász Napló meg hasonló fantáziadús családinak éppen nem nevezett blődségek és nézhetetlen baromságok árasztották el a televíziót át szoktatva és nevelve a jónépnek az agyát erre. Tehát elmondhatom, hogy egy egy régebbi meg néhány nekem jobb jellegű újabb műsort leszámítva az elmúlt 10- 13 évben a videó magnó a régi funkcióját totálisan elvesztette nálam, így kezdett porfogóvá válni. Azért 1 - 1 műsor még néha akad és érdekes dolog más jellegű készülékkel felvenni és nézni, mint egy Pen drive vagy DVD - amiken már olyan  nagy szerelhetőség matatgatás nincsen. Úgyhogy nálam nem a DVD felveő megjelenésével kezdett kikopni a videózás, hanem már sok sok évvel korábban, a televízió, (bocsánat: média)  egyre gyatrább mivolta következtében. 2001.-ben vásárolt Panasonic Superdrive videómagnómról az utána elkövetkező 5- 8 évben már többet töröltem le a port róla, mint egy kazettát vele.