jazmine35 Creative Commons License 2013.11.12 0 0 17227

Hehe, nálunk az apjuk úgy an jelen, hogy otthon dolgozik a gépnél... Ok, hétvégén van közös idő, meg néha 1-1 sakk/rajz, de alapvetően a gyerekek az "enyémek", úgy, hogy miközben játszanak vagy haázimunkázok vagy dolgozok a laptomon; egyedül az esti mese+ének tuti és kicsi közös játék; plusz most mondták, hogy az olvasást (kezdeményt) gyakoroljuk a gyerekekkel naponta, hát az nem nagy cucc, van vagy 10 perc, ha már nagyon elhúzzuk :D

A "tanulás" Matyinak jól megy, csak a magatartása nem túl jó, amin én nem csodálkozom, napi 5(-6) óra, 5-10 perces szünetek, mire felöltöznek, jöhetnek be, konkrétan zsibbad a lába az x. órára és jön a "lányok milyen nyugisak".

Hátizé, a gyerek 30 kg, csupa izom, 140 cm, mozogni akar és nem szabad. Viszont du. 4-től már fáradt bármihez, hétvégén hiába mozgatjuk, ha hétközben sokall be. Úgyhogy játszótereztetni fogom délutánonként, az nem kötött mozgás szabályokkal, de levegő; gondoltam rá, hogy viszem magammal futni, de akkor még nem tud jönni, ha meg mind megyünk, akkor az nem futás.

Közben meg tök boldog, mert az eddigi 3 betűvel már mindent olvas, amit lehet, matekból meg edzik külön, különben halálra unná magát. A húga meg szintén írni akar, nem nagyon merem tanítani, mert 2 év múlva szétunná magát, bár ez nem rajtam múlik, mert tanul magától...

Előzmény: Fogár (17226)