Era varrta Creative Commons License 2013.11.08 0 0 32692

Sziasztok!

Most találtam rá a fórumotokra, és szeretnék csatlakozni hozzátok. Épp csak belenéztem az eddigi hozzászólásokba, mégis látom, hogy nagyon sok hasznos ötletet osztottatok meg egymással. 

Úgy látom, az elmúlt hetekben egy kicsit lankadt a levelezési kedv, de talán a karácsony mindenkinek meghozza az alkotási vágyát.

Sok-sok évvel ezelőtt - gyermekeim születése idején - nagyon sokat kreatívkodtam (varrtam gyermekjátékokat, bábokat, gyermekruhákat, kötöttem, készítettem különböző, gyermekszobába való dekorációt...), majd hosszú szünet után újra kedvet kaptam az otthoni kézműveskedéshez.A neten böngésztem, amikor véletlenül rátévedtem olyan honlapokra, ahol nagyon részletesen, videón keresztül mutatták be egy gyeúsvétrmekjáték elkészítését, aztán ahogy tovább böngésztem, egyre több ötletet találtam, majd elkezdtem ezeket összegyűjteni. Aztán megvarrtam is ezeket, készítettem különböző húsvéti díszeket, babákat, és rengeteg megvalósítandó ötletem van még - sajnos a szabadidőm kevés hozzá.Remélem, újra mozgalmas lesz az élet ezen a fórumon, ha valamiben segítségre van szükségem, remélem kérhetek tőletek segítséget, illetve én is szívesen segítek Nektek, amiben tudok.