bogusz Creative Commons License 2013.11.06 0 0 14904

Azért Urak, nem kéne azt sem figyelmen kívül hagyni, hogy ez a kocsi kb a duplájába került egy alap, vagy gyengén felszerelt társánál...Ha valaki egy így "agyonextázott" kocsit akar venni, nem fogja normális állapotban megkapni,  feleannyi extrát tartalmazó, tucatválaszték áron. Nekem pl hasonló kocsim van, kerestem is vagy fél évet, mire találtam ilyen felszereltséget. Mikor megtaláltam, nem gondolkodtam rajta, hogy drágább mint a többi közepesen szerelt eladó E91. Izlések és pofonok. Speedy, lehet hogy nem is a tied a legjobban felszerelt Magyarországi E91...:-)

 

30d, xdrive, logic7, komfortbejutás, kulcsélküli indítás, gyári M-packet, panorámatető, TÁVOLSÁGTARÓ TEMPOMAT, adaptív xenon, tükörbehajtás, fénypakett, profinavi magyarmenüvel, elektomos, memóriás, bőr,fűtött, sportülések, automata váltó F1 funkcióval+ sport, bőr,multikormány (igaz, az enyém nem fűtött sajnos) fénypakett, shadow line, gyári sötétítés, hátsó roló, fényszóró aszisztens, csak ami most eszembe jut. Természetesen nem "extraverseny" céljából irtam ezt ide, csak érzékeltetni szerettem volna, hogy van aki bizony ilyen kocsit keres, és azt bizony meg is kell fizetni... ( vagy én is egy veréb vagyok, de nem bánom.)