geri50 Creative Commons License 2013.11.06 0 0 21942

Szia Shiro,

 

szerencsés ember vagy, úgy látszik hogy egy megértőbb ügyintézőt kaptál. Én bármilyen szépen magyaráztam neki hogy sajnálattal

nincs hely ennyi kukát elhelyezni - tárolónk sincs a használaton kívüliek részére - és mozdulni sem tudunk tőlük, nem érdekelte mert

az "egyedi ügyfél" verzióját hajtogatta és a felvetésemet, hogy kérvényezhetünk e kevesebb kukát, teljességgel elvetette.

Még azt is említettem neki, hogy a mi lakóparkunkban biztosan több helyen is lesz zúgolódás, nem a mi házközösségünk az egyetlen

akiket érint ilyen formában a probléma. Hát nem nagyon érdekelte, válaszra sem méltatta.

 

Lehet egyébként hogy a szankcionálás miatt is nehézkes az elbírálása egy ilyen kérelemnek, mert ha nem a szabályok szerint szelektálsz vagy piszkosan

teszed a műanyagot az edénybe, azért számlázni fognak... És akkor ilyenkor kinek?

De legyen ez a legkevesebb, bízzunk benne, hogy ez nem akadály.

 

Természetesen amit írtál, nagyon megfelelő lenne, mi is fogunk írni ilyen kérvényt mert heti rendszerességel nálunk 1-1 edény bőven elég lesz,

ez egy agyament elképzelés, hogy ennyi kukát egy ilyen zsebkendőnyi területre feleslegesen kihozzanak.

 

Köszi még1x az ötletet! Hajrá :-)

 

Üdv, Gery

Előzmény: Shiro (21941)