borcsimama Creative Commons License 2013.10.31 0 0 73206

Sziasztok!

Szia Marcsika, hát nem is gondoltam, hogy puskáztál, gondolom Mindenkinek eláll a lélegzete, amikor ilyet lát..... fantasztikus, hogy mire képesek a fiatalok..... Mi bezzeg anno csak örültünk egy jó kerékpárnak....nekem olyan biciklim volt, amit apukám csinlát munkaidő után a munkahelyén külön engedéllyel..... és működött, és nekem volt az utcánkban először kerékpárom, csak úgy néztek a gyerekek (apukám egyébként géplakatos volt)..... oh hol van az már, az a régi idő...... igaz, akkor autó sem volt még csak 1-2....... de a levegő jó volt, és ha esett a  hó az szűz hó volt sokáig.... és még volt a környéken ló.... nekünk is.... ahol én laktam anno a XVIII. kerületben az olyan külvárosi vidéknek számított.... volt állatunk minden, de csak 56-ig..... utána csak csirkék maradtak, lovunkat be kellett szolgáltatni..... ill. államosítottak mindent..... de még ültem a lovas kocsin.... és utána még csirkét lehetett tartani egészen sokáig, még a gyerekeim is ették az otthoni friss tojást. és volt egy nagy kert a szomszéd telek, azt a nagymamámék művelték, ettük a bio dolgokat... talán azért nem vagyok én még annyira allergiás, mint a gyerekeim és az unokáim.

bocsi a kitérőért..... szép jó reggelt Mindannyiotoknak..... bár úgy látom Marikám, csak ketten vagyunk:

Előzmény: tmari28 (73205)