ghepard Creative Commons License 2013.10.11 0 0 112

A turmix az gáz nélkül megy le, hisz az egységes (de a gyomorban képződhet több a nyálhiány miatt). De ha a falatokat nem rágod, akkor azoknak mindenféle alakjuk van és így nem simulnak jól egymáshoz és a résekben levegő van, ami szintén lemegy. De ez nem vészes bizonyos határig és ideig, de mint mondani szokás egyszer betelik a pohár egyetlen csepptől is......

 

Na látod, hát ez klassz. Én még ráadásként a hangokkal, meg rezgésekkel bármikor, amikor az eszembe jut iszom a nyálamat. Gyakorlatilag víz nem is kell, csak terhelés után vagy közben és nagy melegben iszom vizet... A hang és nyál kombináció olyan frissességet nyújt, hogy nem is akartam elhinni. Jópár éve csináltam egy kisérletet, embertpróbáló volt, de negyonis meggyőzött. Két különböző napon mentem kb 7 órán át kint, víz nélkül, élelem nélkül, többnyire gyalog, gazban is toltam a bicajt sok helyen, kb 30km-t tettem meg mindkét napon. Az egyik nap minden levegővétel után elnyújtotan dúdoltam valamit, nehéz volt, de sikerült és rengeteg nyála ment le emiatt. A meglepetés otthon ért. Nem voltam egy cseppet se szomjas és éhes se, már sötétedett és mehettem volna még egyszer, de az asszony féltett. A másik nap (egy hét múlva) hang nélkül - alig vártam, hogy hazaérjek, marha szomjas és éhes voltam........

 

Például sokszor vittem magammal egy nagyobb sárgarépát és kb 45 percig ettem, vagyis valójában már ittam, mikor lement......

 

Hát ha fizikai szemmel nézzük, akkor a magasabb embernek alapból magasabbnak kell lennie a vérnyomásnak. A zsiráfnak például akkora, hogy az ember olyan vérnyomás mellett pár perc múlva halott lenne..... Ezért jó, ha sokat van az ilyen ember vízszintes helyzetben. Magasabb oszlop megemeléséhez nagyobb erő kell.... Én rengeteget vagyok vízszintes helyzetben, tehát sokat alszom is, meg a TV-t is fekve nézem, de akkor is gyakorlom a légzést, hangokat, finom vibrációt - tehát órákon át nap mint nap........ Frissen ébredek (nem az óra kelt, magamtól) és sehol se gyújtok villanyt, pedig a pincében vaksötét van és a folyosókon is....... 4-kor kelek hajnalban........

Előzmény: Giorgioo (110)