Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7

Remélem a Helgesson lányok tiszteletüket teszik a budapesti Európa-bajnokságon! Bár tudom, Joshi lesérült, de addig csak rendbe jön! Jó korisok!