nagydajab Creative Commons License 2013.10.01 0 0 632

A lépcsőmaradványra még emlékszem én is. Gyerek koromban oda jártunk pecázni, télen meg csuszkálni. A kifolyonál volt egy viszonylag nagy darab fal, ott ahol most az uj, féligkész épület áll.

Előzmény: norrin_radd (631)