Wágner úr Creative Commons License 1998.01.08 0 0 15
Drága sztrovacsekok!

Ügy- és (z)ül(l)ésrendhez:

Mivel amúgyis többen hiányolták már a pezsgést és a pengés váltókat, unalmasnak találták ezt a szétülést, jobban kedvelik a szétütéseket és szétzüllésket, hát megvan erre is a megoldás, és még keresni sem kell! Nekem Gen javaslata, amit a SciFiben követett el, nagyon is tetszik. Nyissunk „gyalázószobát" (ha már az OlvÍr önmagában erre nem jó), ahol lehet sértegetni/sértődni, azaz akárki verheti akár a Wágner urat is (ha tudja, mert mazochista hajlamokat a Kitalálóm tudtommal nekem sem tulajdonított). Legyen a neve dühöngő, kocsma, nagyerekiazudvarba vagy „finomlelküek" számára legyen ez a „párbajozó", aztán ha valakinek a sok komolykodásos agyalgás közt gondja támad, hát elvonul oda és ott majd elintézi egymást. Nyugodt lehet mindenki, hogy lesz sok néző, meg szurkoló is, még olyan gladiátoros arénás cirkusz is, olyan meleé-t (vagy hogyisvanez franctuggyául, de az az Iván Hoe, hú, az nagyon ismeri) azt is lehet rendezni és a T.Igazgatóság szedjen belépődíjat, ha valaki akar, akkor áruljon kiflit, sósperecet, cukorkát, tesséket... Ismétlem, hogy Gen a zseniális ötletgazda, tehát a bevételből nagy-nagy jutalék jár neki. Én, mint reklámozó megelégszem egy virtuális Pofa Sörrel (a szinttartáshoz az is elegendő). Nekem most nincs semmi „elintéznivalóm", ezért nyisson ilyet az, akinek van vagy lesz (ebben biztos vagyok és a hitem sem inog, nem úgy, mint rosszmagam). Még megjegyezném azt, hogy a nevesített párviadalban sem kell annyira biztosnak lenni - Gyanús Cápa szerint máris többen vannak egyedül többen, ja, kérem, egy friméjl iméjllel a mazochizmus is olcsóbb. Akkor meg kinek mi baja van?

Wágner úr