Zsofika69 Creative Commons License 2013.09.28 0 0 101

atyaég! Mekkora homályságotkat írtál. alapesetben jól szórakoznék, hogy mit le nem kattogtok azon, hogy ki vagyok vagy ki nem, de inkább elszomorít, hogy ezen rágódsz, ahelyett, hogy tényleg utánajárnál azoknak a baromságoknak, amit írtál. én ugyanis így tettem, nem véletlenül írtam le ami írtam, nem ráérő időmben "rágalmazgatok", van jobb dolgom is, csak épp sajnos beiigazolódtak azok a dolgok, amiket nyár elején bejósoltam - de látom kár volt tovább foglalkoznom ezzel , mert nem bírjátok elviselni, hogy igazam van, és te is jössz ezzel a használhatatlan maszlaggal amit írtál - amelyből egyből kiderül, hogy fogalmad sincs mi van, és megint csak az embert akarod védeni meg bűnbakokat keresni (mert az emberek általában ezt szeretik: beskatulyázni megcimkézni). Csakhogy sajnos az állításaim mind igazak, TE vagy az aki téved, légy szíves járj már utána oké, mielőtt üres sablonokkal jösz nekem. Nagyon úgy fest, hogy nem igazán értetted meg amit leírtam, pedig elég egyszerű a dolog: minden úgy történt és történik is. Nem figyelem senki lépését, csak hát lassan mindenhol ezeket a sztorikat hallom. Nagyon szívesen megvitatom bárkivel a dolgokat, csak akkor legyen felkészült az illető, mert ez most nem igazán voolt olyan válasz. Azt gondolod ismersz, azt gondolod nincs igazam és csak bántani akarom az illetőt. Egyik sem igaz. Én csupán nem bírok elmenni a nyilvánvaló hibák mellett, szeretném az emberek figyelmét felhívni rájuk, hogy hé nem látjátok mi a hézag? Nem látják. Utolsó vérükig védik amit igaznak gondolnak, függetlenül attól, hogy valóban az -e. Az a helyzet, hogy az idő az én oldalaom áll, és ez az amivel te és a magadfajták nem számolnak. Lehet engem támadni - de már most kiderült, hogy úgy van ahogy mondtam. Kérdezz meg bárkit a konyháról, kérdezz meg embereket akik onnan esznek, komolyan. És, ha utána még mindíg úgy gondolod, hogy nincs igazam, akkor vitakozhatunk. addig nincs értelme. elmentem. és vissza se jövök addig, amíg nem látjátok be a hibáitokat. És ne azon spekuláljatok, hogy ki vagyok, hanem hogy mi a probléma.