yre19 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 99

Zsófika69! Az előző hozzászólásához nem voltam hajlandó reagálni, mivel sekélyes, értékelhetetlen , valamint hiányoznak a  tényszerű érvelések. Az utóbbi hozzászólásához kénytelen vagyok reagálni, nem tudom szó nélkül hagyni. De ajánlom Önnek, hogy sürgősen kérjen bocsánatot, amit még itt ezen a fórumon megtehet következmények nélkül. Tudom, erre az lenne a válasza: hogy sekélyes, értékelhetetlen és bla bla bla…. Ezért megspórolok Önnek egy kis időt és egyből válaszolok is . Szóval játszunk nyílt lapokkal. Ki sózta el az aranygaluska vanília sodróját  és direkt? Ki szállít ki akkor, amikor az Ön által említett ( persze sokszorosára felnagyított) problémák voltak? Hát pont az Ön kedves egyenes ágú rokona és a nem egyenes ágú viszont ugyancsak rokon közreműködésével!!!!! Hát nem szégyellik magukat, hogy úgy akarják beállítani az egészet, hogy ez mind a Klárika és a város  vezetőségének a hibája ? Azért mert már nem tudnak lopni, csalni, hazudni??? Ezért haragudni és vádaskodni kell???? Önnek tudnia kell a legjobban, hogy mit loptak ki a gyerekek ételéből!!!! A májkrémet zsírral keverték, a lekvárt vízzel!!!!!!!  És még tudnám sorolni, a kedves volt munkatársak elmondták !!! Szégyellje magát!!! Ugyan már!!! Ön evett abból a pogácsából, amit a kedves apukája kiszállított az óvodának, és amiből jelentős mennyiséget  kivett, mielőtt az óvodába került?  És a kenyérből? Le tudta nyelni  minden zokszó nélkül? Miért nem lehet  elfogadni, hogy vége van egy korszaknak?????  Hogy büdös hús?????!!!!! Hát akivel Önök kötöttek szerződést az akart büdös húst rásózni, s mikor közölte, hogy nem hajlandó átvenni ilyen húst Önökre hivatkozott , hogy bezzeg….????  Tisztában van vele, hogy ezek a rágalmak kimerítik a becsületsértés fogalmát???? Tényleg képes rávenni a saját édesapját, hogy partnere legyen ezekben a minősíthetetlen cselekedetekben??????  Nem gondol arra, hogy pár éve van még a nyugdíjig??  És a másiknak is??? Tényleg, nem fogta fel, hogy csak a Klárika jóindulatán múlik, hogy ez a két ember még ott van??? Tényleg nem fogta fel?????? 

Előzmény: Zsofika69 (98)