dudo6000 Creative Commons License 2013.09.22 0 0 802

Szerintem párhavonta mennénk barátokkal. A stílus nem tudom pontosan mire gondolsz, de amamtőrök vagyunk. Legutób a pannonpaintball barlangjában voltunk.

 

Akkor ezek szerint ha vennék egy lap tippman 98 ast vagy egy BT omega-t  + egy jobb csövet akkor máris sokkal pontosabb lenne? Ezeket érdemes venni vagy van ennél jobb ár érték arányú fegyver / ajánlott marker?

 

Láttam, hogy 2 falja fegyver van speedball és a woodsball ami igazából nekem sokat nem mond.

 

A célom az ha lemegyek játszani akkor valami alap szinten jól célozzon a fegyver. Legutóbb előfordult hogy 4 méterrről lőttük egymást az ott kapott fegyverekkel és csak egymás combjait sikerült szétlőni. Aztán meguntuk és kiálltunk önként mindketten.

 

Aztán ki tudja ha még jobban rákapok a játékra akkor csatlakozom egy csapathoz és majd veszek komolyabb felszerelést. :)

 

Tudsz esetleg cikekket mellékelni, hogy kezdőknek milt ajánlanak , ahol leírják miért jó a tunning csö a co tatály meg a hasznos infókat. Hátha valaki egyszer már összeszedte ezeket egy helyre.

Előzmény: Sch.Lacika (801)