shaish Creative Commons License 2013.09.12 0 0 17138

Hát, nekem valahogy nagyon nem tetszik az elgondolás, hoyg majd mások központilag szépen megmondják mit csináljon a gyerek egész nap...miért is? Szóval örülök, hogy hazavihetem, és nagyon örülök, hogy  a mi sulink ezt rugalmasan kezeli (igen, van kérvény, szóval formailag okés) és nem vesz át olyan szellemiséget hogy küzdeni kelljen azért hogy hazajöhessen....
Ha nem tudnék érte menni és máshogyan megoldani, akkor napközi, nade az eddig is volt, szóval ez a csavar nem jön be...
MEg ilyenkor is lehetne nagyobb tesóval, nagyival, mehetne akármi különórára, nehogy mindent 4 után kelljen megoldani...
Mint _lehetőség_ szerintem nem rossz, de mint _kötelező_ (kérvényezni kell hogy ne..) úgy már más..
Az egésznapos iskola, úgy mint napköziotthonos iskola egyébként nem lehet rossz, ott ahol a szülők többsége ezt igényli, vagy ahol ez már régóta rendszer, bevált, de ott a tanórák vannak elosztva, tanítókkal rendesen, nem összevont osztályok...

 

Azért tényleg durva lehet, hogy ahol ennyire sok a gyerek, mitn írod, ott mikor és hogyan oldják majd meg....mert felénk sem kevés a gyerek, de bőven nem a pesti létszámokon futnak az ovi-iskola....