mirla Creative Commons License 2013.09.05 0 0 12452

Ismételten köszönöm a választ!

Tegnap egyébként írtam már ide, de most döbbenten látom, hogy nem jelent meg...:(

 

A fájdalom csökkent, de megvan, én is a gyökércsúcsra tippelek, az orvos szerint ott lehet fájdalom, hiszen el lett tépve az ideg. Csak nyomásra érzékeny a fog.

A kezelés (gyökértömés) nagyon fájdalmas volt, újabb érzéstelenítőt nem kaptam, amit nagyon FÁJLALTAM... Emlékezetes marad, nemcsak az elszenvedett kínok miatt a kezelés alatt, hanem mert utána "bedurrant" a fél fejem, fülem, még a lenti állkapcsomon a fogak egy része is fájt. Gondolom, ez az ideg/csonthártya megpiszkálása miatt.

Az orvos szerint a kofferdamot ilyenkor leszedni fertőzésveszélyes, ezt elhiszem. Azt viszont nem, hogy hatástalan volt az injekció (állítólag az utánam következő 2 páciensnél is, az inj. rossz minősége okozhatta tehát azt, hogy mindent éreztem).

 

VAN ILYEN, HOGY NEM JÓ EGY ÉRZÉSTELENITŐ?

Olyant elismerek, hogy a páciensek másképp reagálnak, vagy gyull. miatt kevésbé hat, de hogy eleve "rossz" legyen???

 

Holnap a visszalévő (korona?) rész is be lesz fejezve.

Szabad ezt   úgy, hogy nyomásra érzékeny a fog?

 

Hálás vagyok Önnek, hogy foglalkozik aggályaimmal és megnyugtat.

Holnap rákérdezek az excentrikus fotóra:), köszönöm a fogalmat, fogok villogni laikusként:).

De ezt az orvosnak is tudnia kellett volna. Vagy ő annyira bízik magában, hogy a 2. csatornát már nem is akarja ellenőrizni.... Vagy még egy fotót készíteni, az már az ő külön költsége... Az ember mindenfélét gondol, amit talán nem kellene....

Előzmény: Pipicz Sándor (12451)