Viper-I. Creative Commons License 2013.09.04 0 0 407

Szia feel!

 

Eléggé nehéz tanácsot adni , hogy melyiket is vedd meg........

Szerintem az első szempont , hogy mekkora az az összeg amit el költené egy karórára.....

A második szempont , hogy sportos vagy pedig elegáns karórára vágysz.... , vagy valami különleges formavilágra.....

A harmadik pedig a műszaki tartalom.... , amit erősen befolyásol az első tényező....

Amennyiben az általad említetteket vesszük figyelembe akkor a legjobb választás a GW-9200 lehet , persze akkor ha nem ragaszkodsz az " atomipontossághoz " .......

Ami a kopásokat illeti , nekem 3db G-Shock-kom is van / ma rendeltem meg a 4db.-t / és mindennap hordom valamelyiket. Bár az igazsághoz az is hozzá tartozik , hogy a legidősebb órám is csak fél éves de eddig semmilyen rendelenes kopásról nem tudok beszámolni. Igaz vigyázok is rájuk!

Visszatérve az eredeti kerékvágásba... , szerintem nézz körűl a neten , rengeteg óra ajánlat van fent és ha azokat megnézed akkor biztos , hogy meg találod a magadnak megfelelőt.

Mondjuk én magamra nézve a ma megrendelt G-Shock-t közel két heti keresgélés és utánolvasás után rendeltem meg. :-)

Remélem tudtam valamelyest segíteni.

Előzmény: feel2006 (406)