mirla Creative Commons License 2013.09.03 0 0 12449

Doktor Úr, nagyon köszönöm a választ!

 

Miután az egész hétvégén fájt a fogam, hétfőn de. soron kivül mehettem, kitisztitották, ismét gyógysz. tömés került bele. Mintha érzéstelenitő is, mert szinte egy csapásra megszüntek a panaszaim. Ma délután, alig 24 órával ezután a 2 gyökérbe bekerült a gyökértömés.

Attól a perctől kezdve, hogy először elérte az orvos a gyökércsúcsot, nagyon elkezdett fájni a fogam, a teljes kezelés fájdalommal telt. Ezt többször jeleztem, az orvos nem adott ismételten érzéstelenitőt (előzőleg is állitólag csak egy kis adagot..??!!) Talán azért, mert jelen volt egy orvostanhallgató, és az kellemetlen lett volna, ha le kell szedni a kofferdamot. Viszont ilyen fájdalmas az idegek eltávolitása sem volt, ezt nagyon FÁJLALOM minden szempontból.

Jelen pillanatban (kb. 3 órája volt a kezelés) 1000 mg paracet. mellett is fáj és lüktet.

Megnyugszik ez még, ugye? Van, aki a gyökértöméshez már nem is kap érzéstelenitést, akkor nekem miért fájhat ennyire?

 

Egyébként tapasztalt szakember az orvosom, jónevü, jól felszerelt a klinika.

A fenti kérdésen kivül még egy lenne: én azt vártam, hogy mikroszkópon keresztül végzi majd a gyökérkezelést. Nem. Van ennek jelentősége? Az orvos viselt egyfajta nagyitós "szemüveget", ez elegendő ahhoz, hogy mindent lásson?

Előzmény: Pipicz Sándor (12448)