longhprn Creative Commons License 2013.08.24 0 0 293

Na jó, befejeztem ezzel az idióta kompániával, ezekkel szánalmasan beszűkült agyú szerencsétlenekkel, akik valamilyen patologikus oknál fogva annyira szeretnék hinni, hogy én és buddy ugyanaz a személy vagyunk pusztán azért mert egyedüliként egyetértettem vele. Voltaképpen persze, parabolapályán szarom le hogy ezt gondoljátok, a mindennapjaimon ez mit sem változtat, pusztán csak megerősít abban a tapasztalatomban, hogy több az ostoba ember sajnos mint az épeszű... Főleg ebben az Index nevű hazug, libsi szennycsatornában, ahová amúgy is csak akkor kukkantok be ha úri kedvem szerint rövid időre szembesülnék a szellemi dögvésszel és azok bestiálisan romlott gondolkozású tulajdonosaival, mint ahogyan egyesek a London Dungeonba is bemennek, pedig tudják nem lesz nagy kunszt amit ott találnak, de éppen ráérnek és gondolják miért ne, ha már itt vagyok... Másnapra pedig elfelejtik az egészet..

 

A minőség nelkül való lények tobzódása végül is egész életemben érdekelt, különös jelenségek figyelhetők meg, ha az embernek véletlenül arra támad kedve, hogy pár percre korpa közé keverje magát, majd megundorodván a látványtól sietve távozzon...

 

Ahogy most én is teszem.