DVB Creative Commons License 2013.08.19 0 0 17571

Megvolt az otthoni nyaralas - bementem vasarolni, mondom veszek egy talca cseh sort, nem cipelem innen. Staropramen (12-es ugye) 199 forint, Budvar 12-es 215 forint, Pilsner 266 forint. Betaraztam a Staro-t, majd ocsem felvilagositott, hogy most mar Bocson fozik, erzik is az izen, sok koze nincsen az eredetihez. Nem tudom miert kell ezt ennyire eroltetni, ha nem megy. (mas markakkal is ugyebar). Szoval otthon ilyet tobbet nem veszunk, ha ilyet akarok akkor egybol Borsodit veszek :)

 

Az autopalyarol meg annyit, hogy menjen kocsival akinek ketto van. Magyar oldalon ugye a balkani vendegmunkasok teszik civilizaltta a palyat (par berlini jut cseh-szlovak iranyba is), szlovak szakasz rendben van, de a cseheknel ez a sok felujitas eleg idegorlo. Lehet menni, mert a 80-at sokan 100-nak ertelmezik es paran 120-nak, de akkor is faraszto, foleg, hogy par helyen 1 savos szakasz is van. Most hetvegen nem sikerult lebontani az egyik hidat idore, Brno fele oras varakozas volt a 41-es km-nel. Szoval kocsival csak akkor ha nagyon muszaj.

Előzmény: vjano (17565)