Kirkira Creative Commons License 2013.08.14 0 0 1272

Szia Loriana! 

Nekem februárban volt síbalesetem, elszakadt a keresztszalagom. Akkor az orvosok azt mondták, hogy nem feltétlenül szükséges a szalagpótlás, anélkül is lehet élni, mivel nem vagyok sportoló. Azóta olvasgatom a fórumot, meg persze mindent, ami a szalagszakadással kapcsolatos. Több orvossal is konzultáltam, a többség azt mondta, hogy ha nem operáltatom meg a térdem 10 év múlva protézisem lesz. Mivel 39 éves vagyok, úgy döntöttem, hogy vállalom a műtétet. Na, de ki legyen az orvos? A mi vidéki kórházunkban mindenki azt ajánlja, hogy vagy a sportkórház, vagy Székesfehérvár. Utóbbival kezdtem. Már kétszer voltam a dokinál, most harmadszorra is mennem kellene. Minden egyes alkalommal hat és fél órát várok rá. Ez még műtét előtt elmegy, de frissen operált lábbal 300 km-es távolságban....ezt nem hiszem hogy tudom vállalni. A lényeg! A te orvosod, Tállay A. nagyon szimpatikusnak tűnik nekem, Budapest is közelebb van, mint Fehérvár, ottrokonaim is vannak, akinél megalhat az aki elkísér a műtétre. Szóval szeretném ha ő operálna. Csak azt nem tudom, hgy vegyem fel vele a kapcsolatot. Kérjek időpontot a magánredelésére és ott beszéljem meg vele, vagy hívjam a kórházat és kérjek ott időpontot hozzá, vagy nem is tudom! Tudnál nekem ebben tanácsot adni. A másik kérdésem az lenne, hogy amikor a műtét utáni kontrollokra mentél hozzá, hová kellett menned, mennyit kell ott nagyjából várakozni az orvosra, mennyi időt tud rád szánni ilyenkor, alaposan megvizsgál-e. Mert sajnos Fehérváron azt tapasztaltam, hgy a hosszas várakozás mellett az orvosnak kb. 3 perce van rád, ami alatt szinte szóhoz sem jutsz... Millió kérdésem lenne még, de egyenlőre ezek a legfontosabbak. Köszönöm előre is, ha elolvasod és időt szentelsz rám a válaszoddal! 

Előzmény: L0riana (1266)