islamorada Creative Commons License 2013.08.11 0 0 44

Azert ez sem olyan egyszeru dolog! Apa egy van, de mi van ha egy mocsokfeszek aki  a gyerekeivel is rosszul banik, akkor is csak egy apa van, masfelet nem kaphat? Egy jobbat aki  nemi peldat ad hogy ilyennek kellene lenni egy apanak?  En 12 eves voltam amikor meghalt  az apam, jo, peldamutato, nagyon intelligens ember volt aki imadta a gyerekeit, nem is felejtettuk el neki soha, de mindig biztattam a meg fiatal anyamat/ nagy korkulonbseg volt koztuk/ hogy menjen ferhez ujra, ne maradjon egyedul es mi sem bantuk volna ha ujra apa kerult volna a csaladba, valahogy olyan ures volt a haz hogy csak mi "lanyok" voltunk. Akadt is volna anyamnak aki meg mindig mutatos, szep no volt, olyan akit mi is orommel fogadtunk volna, egyreszt mert ismertuk regrol,mindig nagyon kedves volt hozzank, meg a visszautasitas utan is evekig amig a varosban lakott, masreszt mert tavolabb koltozve nem szerettuk volna ha anyank magara marad ugyanis nem akart utanunk koltozni. Hat nem ment ferjhez, vegulis a noveremhez koltozott es veluk elt halalig, jol elvolt de szerintem lelekben maganyos volt nagyon. Valahogy ugy ereztuk mi is hogy miattunk nem akart ujra ferjhezmenni pedig mi nem bantuk volna......Volt nehany osztalytarsam gyerekkoromban akinek nem volt apja, akkoriban ritka volt a valoper de halal az akadt, kicsit mindannyian ereztuk hogy arvak vagyunk. Ahol apa elt a gyerekekkel es eltunt valamiert, ha csak nem volt egy remuletes apa a gyerekek megerzik a hianyat. Mas a csalad, mas hangulatu! Unnep, hetkoznap, minden! En biztosan kerestem volna masik apat a gyerekemnek.

Előzmény: nosztalgika02 (43)