ektid Creative Commons License 2013.08.08 0 0 8169

13 éve szenvedek az allergiától. Először csak 1-2 dologra voltam allergiás. Most már gyakorlatilag mindenre amit allergia vizsgálat során néznek. Korai virágzású fák, pázsit fű, parlagfű, fekete üröm, gabonék, gombák, fenyő, házi por, kutya -macska szőr stb.Az elmúlt évek során a létező összes gyógyszert, alternatív terápiát kipróbáltam már.  Mindent, amit reklámoznak,  ismerősök által hallottam, de semmi nem segített. Így a rendszeresen szedett gyógyszerem, szemcseppem, orrcseppem mellett augusztusban minden évben sajnos szteroid injekciót kellett beadatnom, hogy enyhítse tüneteimet. Ilyenkor már oly mértékű allergiás voltam, hogy kimozdulni sem tudtam, szemeim feldagadtak, állandóan könnyeztem, nem kaptam levegőt, orrom, torkom viszkedt. Ez az első nyár, hogy jól vagyok, nagyon enyhék, elenyészőek a tüneteim. A rengeteg próbálkozás után, gyógygombák, mágnesterápia, Gyuri bácsi füvei stb. rátaláltam végre egy olyan termékre ami valóban használ nekem. Ez a kyani. Minden nap reggel kell egy kis tasakkal (3 ml) meginni belőle. Nekem és számos ismerősömnek is nagyon bevált. Az ára nem olcsó, de megéri nagyon. Végre vége a szenvedésnek!!!