sand. Creative Commons License 2013.08.07 0 0 37

amig csak gondolatban kalandozgatsz az ok. csak ne hagyd hogy a rogeszmedde valjon. mert innen mar csak egy lepes az hogy ha a feleseged valami olyat tesz/mond ami nem tetszik,akkor elkezded a szamlajara irni, gyujtogetni a rossz pontokat hogy bizonyitsd magadnak,hogy igenis rosszul hazasodtal es par even belul odajutsz hogy elhetetlen lesz ez a ma meg jo kapcsolat. mindez csak azert mert ott van a levegoben egy ismeretlen, kiproblatlan lehetoseg, ami mar elment. es ez zavar teged. de gondolj bele hogy a nap 24 oraja tele van ilyen elmulasztott lehetosegekkel amit nem is eszlelunk. mi lenne ha tobb ilyen elszalasztott no is lenne az eletedben? egybol ledegradalodna a jelentosege.

ne erts felre, nem vagyok egy begyepesedett prud, hogy szorgalmazzam a rossz hazassagokat. de megvan ennek a 'mi lett volna ha' almodozasnak, meg az osszehasonlitgatasnak a veszelye a jelenlegi kapcsolatodra nezve, ha nem vagy ovatos. talan nem erdemes a tuzzel jatszani.

nem nincs meg gyerekem, de ha mar emlitetted hogy neked a gyerekeid a legfontosabbak, had vazoljak fel neked valamit noi szemszogbol. hatha felvillan az agyadban olyankor amikor a jovoben ilyen gyerek vs masik no dillemmak merulnek fel benned.

nincs no aki elfogadna egy ferfit akinek a gyerekei fontosabbak, mint o. ha egy no gyerekes ferfival kezd, akkor csakis abban a remenyben,hogy az illeto zaros hataridon belul a leheto legminimalisabbra csokkenti veluk a kapcsolatot, de meg inkabb nullara, es ugyanigy maga mogott hagy minden mast is az elozo eletebol. ez lehet hogy kegyetlenul hangzik, es sokan nem mondjak ki, de ez igy van. ha nekem egy ferfi azt mondana hogy tudomasul kell vennem hogy a gyerekei az elsok, ugy rugnam ki mint macskat szarni!! ha meg engem valasztana a gyerekei helyett akkor meg azert, mert akkor meg egy fos jellem ha ilyen konnyen lemond roluk.

nem mintha az apasaggal barmi gond lenne, sot! de akkor mit keres nalam, meg mas noknel?! o mar valasztott maganak egy eletutat, azt hogy ferj es apa lesz. az lehet hogy nem fenekig tejfel neki, de illene ferfiasan vegigmenni ezen az uton.

Előzmény: Törölt nick (36)