Peseta1 Creative Commons License 2013.08.04 0 0 29

 

 

Értem, akkor nem a probiotikumon múlott. Illetve azt tudnám ajánlani, hogy van direkt gombára (is) kifejlesztett probiotikum is, mégpedig a Protexin Candid Plus, illetve a nagydózisú probiotikum a Hobiot Plus.

Te a végbélégésre külön használtál gomba elleni krémet?

 

Neked mennyi idő alatt múlt el a végbélégés? Vagy ez elő-előjön a tünetmentesség után is időnként?

 

Az amoxicillint is kerüld, nagyon erős antibiotikum!

 

 

Itt lejjebb is írja valaki, a rendszeres szexuáális élet is hasznos, mert tisztítja a prosztatát!

 

Ajánlom neked, menj el STD szűrésre, ott húgycsőkenetből több fertőzést meg tudnak állapítani mint általában az urológián!

A prosztataválladékot a kenethez, hogy nyerik? Ondómintából, vagy prosztata-masszázs utáni vizelet mintából. Ha ondómintából, akkor ott kell a mintát adni, vagy lehet vinni is?

 

Amúgy az STD szűrés azért is jó, mert a vírust is kimutatja. Nem lehet, hogy vírusfertőzésedvan, és folyamatosan félrekezelnek???

 

Meg gyulladásra, ne antibiotikumot adjanak neked, hanem non-szteroid gyulladáscsökkentőket kérj!

 

Egyenlőre ennyit kérdeznék és írnék, nehogy sok infó legyen egyszerre, és nekem is fontos lenne a válaszod.

 

Én egy ideje nem volta már, és nincs konkrét orvosom. Attól félek, hogy gombás...

 

Előzmény: GyKZs (28)