Peseta1 Creative Commons License 2013.08.03 0 0 27

 

Köszönöm válaszod!

 

Antibiotikumos kúra alatt, főleg az erősebb antibiotikuimoknál (augmentin, unasyn stb) szabály, a probiotikum szedése!

Ha hajlamos vagy a gombásodásra, akkor erre külön van probiotikum!!!

 

Ha szedsz probiotikumot közbe de a végén is egy ideig, akkor gyorsabban helyreáll a bélflóra. Ráadásul (ezek szerint akkor nálad nem) de az erős antibiotikumok a gyomrot is szétmarják, így a fokhagyma sajnos nem ehető rá.

 

És neked kellemetlen égő fájdalom előjött a bélgombásodás okán bárhol a tápcsatornádban? A végbél a leghajlamosabb rá amúgy.

 

És a 3 hónap antibiotikumos kúra legalább rendbe hozta a prosztatádat, kipusztultak a baktériumok a prosztatádból?

 

A prosztata keneten mit értesz pontosan? Ondómintát, prosztatamasszázs utáni vizeletmintát vagy csak sima vizeletmintát?

Már mióta nem tudják a gombát kiírtani a prosztatádból? A gombát állítólag nehezebb kiírtani mint a baktériumot, viszont az antimikotikumnak kevesebb a mellékhatása tudtommal mint az antibiotikumnak.

 

Erjesztett / kandírozott papayát milyen cég árul, mi a termék neve?

 

Ne haragudj a sok kérdésért, én is prosztatás vagyok sok infót tudok veled megosztani, beleértve a mellékhatásokat.

 

Te is kérdezz ami eszedbe jut! Remélem tudunk egymás segítségére lenni! Én nagyon el vagyok keseredve már...

Előzmény: GyKZs (26)