islamorada Creative Commons License 2013.07.29 0 0 13

Pedig ez attol van hogy mar a szep fiatal noknek nem vagy korosztaly es ezt valahogy erzed, zavar, elojon az a masik no aki akkor fiatal volt, / az sem ugy nez am ki most mint valaha/. Hat ne hagyd hogy zavarjon, a csalad az nagy dolog, azt csak akkor szoktak felfogni amikor elveszitik, az uj szerelem elobb utobb szinten regi lesz. Ha vagyakozas van benned a regmult utan akkor ezt zuditsd a felesegedre, pl. allits haza egy csokor viraggal, vagy vidd ki vacsorazni, egy kis bor segit felidezni hogy milyen jo volt amikor fiatalok voltatok es szepek es frissek, mindenre nyitottak, kicsit emlekezzetek, kicsit ujuljatok meg. 39 ev az meg csodalatos kor mindenhez, menjetek ketten kicsit felfedezni a vilagot, a kornyeket, varosokat, kis cukraszdakat, tanuljatopk valami ujat mint pl. egy filmben volt egyszer hogy tancolni!  valami szokatlant! Keringot, argentin tangot, ott vannak masok is, jokat lehet mozogni, nevetni, van mit varni hetente....

Nekunk ilyen kapuzarasi panik nem volt, marmint a ferjemnek, nem vettem eszre de ha volt is nem mondta. En viszont  gyerek elott, gyerekneveles kozben es a gyerektelenseg utan is/ mivel felnott lett belole/ gondoskodtam rola hogy a hazassag ne laposodjon el, egyreszt mert igenyem volt egy erdeklodo friss ferjre aki nem a tevet bamulassza egesz nap hanem/ 9 evvel vagyok nala fiatalabb/ hanem menjunk valahova, csinaljunk valamit! Hetvegen minket ritkan talalt otthon barki, mindig volt programunk, eloszor a kolokhez igazitva mert megiscsak az o gyerekkora volt fontos eloszor is, de piszok jot szorakoztunk azon is./ Meseskonyvek  ujraolvasasa, jokat rohigcseltunk egyiken-masikon felnott szemmel, minden gyerekfilmet megneztunk vele, kirandultunk, muzeumokba jartunk, utazni vittuk, ujraeltunk egy gyerekkort es hidd el, nem volt az rossz! Kozben is toltottunk idot egyutt mert arra valok a baratok hogy egymas gyerekeire vigyazzunk ha kell/. Aztan mikor felnott, uj szorakozas lepett az eletunkbe, az operak amit addig is nagyon szerettunk de ahhoz figyelem elmelyedes kell es utodunk nemigazan szerette, nem is eroltettuk. Rengeteg apro hobbink lett, rendszeresen kijarunk egy francia cukraszdaba ahol mar ismer a torzskozonseg, ezzel-azzal dumalunk, jo az elet. Kirandulo csoportba is beleptunk. Az elet 39 ev utan is nagyon szep, nem feltetlenul csak nokrol szol es a fiatalsag siratasarol....Egyszeruen klassz! En a ferjemet sem hagytam megoregedni  tisztesen, hanem modern fiatalos ruhazat, nem holmi nagypapas ingek es nadragok, / felhosszu modern short, divatos ovvel,edzocipo, fekete polo ami ektelenul fiatalit mindenkit, kozepbarnara festett haj/ hogy nyekergett miatta hogy te minden hulyesegre raveszel! De milyen hiu lett amikor 15 evvel fiatalabbnak neztek es nezik a mai napig, ja, uszni is jarunk meg tornaterembe, ott is jo hangulatot talaltunk meg azt hogy milyen egyenes lett a hatunk!/. En magam sem veszek fel csak kellemes fiatalos oltozeket, nem kirivot csak olyat hogy en is igen jol nezzek ki benne.....

Előzmény: Törölt nick (12)