Vertigo Creative Commons License 2013.07.19 0 0 4249

Sziasztok!

 

Lakast nezegetek mostansag (~50nm kornyeken) es talaltam nehany megtekintesre erdemes sasad resortos ingatlant is, igy, ha nem banjatok kicsit kerdezoskodnek. :)

 

...ebben a kategoriaban ahogy lattam a piacon jellemzoen foldszinti teraszos (48+"16") lakasok vannak.

 

Bevallom kellemes dolog a szep nagy terasz, de alapvetoen elegge parazom attol, hogy egy erkelyajto valasztja el a lakas belteret es a kozteruletet.

Mennyire jogos ez az aggodalom?

 

Vannak, voltak betoresek? ...ha igen jellemzoen foldszintre, vagy teljesen fuggetlen ettol?!?! El lehet menni nyugodtan egy ket hetes nyaralsra egy foldszintes keglivel?!

(Annak sok ertelmet nem latnam, hogy egy ilyen teraszt allatkert szeruen beracsozzak)

 

Azt olvastam, hogy tarolokat es garazokat feltortek, ez mennyire jellemzo meg?

Utcai parkolas mennyire kulturalt, ott is tornek fel kocsikat, vagy inkabb a garazs nyugalmaban tenykednek?

 

Ahogy hallom, csakugy mint mindenhol itt is lelepett a kivitelezo, eszerint az esetleges garacnialis javitasok remenytelenek?

Parasodas, peneszedesen kivul milyen hibak jellemzok az epuletekre/lakasokra?

 

A hirdetesekben lattam tobb helyen kozoskoltseg megjelolest, es ahhoz kepest, hogy nagyjabol ugyan akkora lakasokrol volt szo 25 es 35k kozott skalazodott ( furcsa mod legdragabb pl. egy garazsmentes lakasnal volt), mitol vannak ekkora kulonbsegek kozel azonos lakasok kozott?!?!

 

Na meg1 kerdes eszembe jutott, internet/kabeltv szolgalatok kozul melyek elerhetoek?

 

Bocsi, tudom picit sokat kerdezek, de ha van hasznos info, szivesen olvasom! :)