EszEm-Onee Creative Commons License 2013.07.19 0 0 393

Értem az álláspontod de szerintem nem bír annyit mint kéne!Amúgy most van egy ötletem!Az egyik kollégámék szeretik a motorokat meg az ilyen dolgokat és szét néztem náluk az udvarban van ott minden amit csak el tudtok képzelni.Szóval megmutatott pár dolgot és mesélte hogy régen csináltak egy trabant motoros "gokartot" zártszelvényböl polski futómböl ilyesmi.Kérdeztem hogy megvan-e még és mondta hogy aotvan az udvarban egy ponyva alatt.Úgyhogy szerintem az alapokat megtaláltam.de ne hiddjétek hogy nem lesz vele munka mivel én csak az autókat és a motorokat szeretem nem holmi csővázat.Ebböl az következik hogy a csővázat belemezelem és sárvédőket is hajtok rá így olyan lesz mint egy kis versenyautó!Rakok bele két sportülést hidrós kézit meg miegymást mert a kisfimanak nagyon nagy örömöt akarok okozni.Csak az a baj hogy a gép márvagy 5éve áll a fékek berohadtak stb... szóval nem lesz egy könny feladat de a bátornak nincs lehetetlen.Amúgy a kis gép terveim szerint 350kiló lesz és 30lovacska szóval remélem király lesz.

Előzmény: Csokis (392)