fehérkutya
2013.07.18
|
|
0 0
0
|
Szerintem ahhoz bármit kapsz. Szervízeknek van katalógusa mindenféle környező országokban kapható típushoz. Murray pedig nagyon gyakori. Nekem viszonylag emelkedős a terep ( talán 6-10% ) és robi utánfutót 3-400 kg fával felhúzza ( 15 le, hólánc ). Futót előre kell terhelni, hogy nyomja le hátsó kereket.
Gyenge pont a gyepkímélő gumi és a csekély súly. Hamar elkapar emelkedőn, főleg vízes füvön. Viszont egyedül is könnyen odébb lehet emelni hátulját. Traktormintás gumi drága hozzá. |
Előzmény: baka38 (-)
|
|