baka38
2013.07.18
|
|
0 0
topiknyitó
|
Üdv. Mindenkinek!
Na szoval, kölcsön kaptam egy őskövület 12 lovas Murray fűnyíró traktort s le fogom tesztelni hogy az egytengelyes robi kistrakim vagy az uj jövevényt lehet jobban kihasználni otthon. Persze ha valakinek egy focipályát kell kabantartani akkor nem kérdés de én egy átlagos kertel rendelkezem s szeretném földmüvelésre is használni.
Valakinek vannak ilyen vagy bármi más irányú tapasztalatai fünyiro trakival kapcsolatba ?
Szivesen vennék jo alkatrészforrásokat, javitási utmutatást is de bármi a témával kapcsolatos irásnak helye van ebben a topicban. |
|