PortaNigra Creative Commons License 2013.07.16 0 0 4152

Köszönöm a beszemolodat, mi is ebben a hotelban leszünk, aug.22-en indulunk a Tuniszairral Budapeströl.

 

Ide is bemasolom amit a tuneziai csoportba irtam:

Ha valaki szinten jönne meg djerbara, most kaptam egy nemet forumrol a valaszt a korabbi kerdesemre.

Van Kalozhajos kirandulas! 30-40 dinar all inkl ellatassal az egesz napos turan ha a recepcion rendeled meg, kb 18-20 dinar ha a tengerparton setalo eladoktol.

Barmelyik djerbai hotelböl pontos transzfer a Houmt Souk kikötöbe oda es vissza benne van az arban.

a kalozhajok reggel 9 körül futnak ki, es delutan er veget a tura kb 16-ra ujra visszaertek.

A hajon zene, tanc, animacios programm, vidam sketschek. Közös halos halaszat, majd kb egy oras ut utan megerkezik a Flamingo szigetre. Ott lehet fürödni a gyönyörü kristalytiszta türkizkek vizben, tevegelni, lovagolni. Nagy Berberstilusu palmas epület van, ott van az ebed, böseges, büfe formaqban, igazi tuneziai kajak, salatakplussz a fogott hal sütve. Italok is arban vannak. Utanna desszert, mentatea. Ebed utan ismet animacoik, tanc, arab zene, stb, vagy fürdes a tengerben, napozas. 15 ora körül indul vissza a hajo Houmt Soukba, a hajon vegig arab zene, tanc, stb..a kalozok nagyon jo animacoikat adnak, szinte sokszor akrobatikus ügyessegel.

A kikötöböl ismet transzfer a hotelba ahol lakik a turista. 

Hm....ezt mindenkeppen kifogjuk probalni ha mar ott vagyunk Djerban.:))))

Es a krokifarmot is megnezzük, meg a Midouni bazart...

Na ugyerzem jo lesz ez-:)

eziai elmenyek csoportba irtam, talan valaki szinten kedvet kap.:)

 

 

Előzmény: kalapacsk (4151)