drteve Creative Commons License 2013.06.25 0 0 75

Nem vagyok benne semmiféle körben és nem is szeretnék. Ha nem tűnt volna fel kimondottan az általad ún. Klárikát, a rosszul beállított, leíró fogalmazásod ellen léptem fel. Az, hogy mi folyik Dabason, vagy bárhol máshol az nem az én hatásköröm. Csupán egy olyan embert kezdtél el bántani, hülyének beállítani, aki ezt nem érdemli meg. Éppen eleget dolgozott és dolgozik is azért, hogy minden megfelelően működjön azon a területen ami hozzá tartozik. A személyét kezdted el sértegetni, pedig biztos vagyok abban, hogy abszolút de nem ismered, se őt, se a munkásságát és azt, hogy miken ment keresztül, hogyan jutott el most odáig, hogy ebbe a pozícióba kerüljön. Nem egyik napról a másikra történt, nem "kész picsa meleg málé"-ként hullott ez az ölébe. Én úgy gondolom még mindig, hogy csak egy rosszindulatú, irigykedő ember beszél belőled, akinek az nem tetszik, hogy esetleg nem az a 30 éve a szakmájába dolgozó ember(esetleg ROKON) került erre a pozícióra. Mert ha Ő került volna oda, akkor gondolom ez a bejegyzés meg sem született volna, eszedbe sem jutott volna bárkit is szídni. Ugye?? Vagy talán tévedek? De így, persze nem tetszik a dolog...

Még annyit azért szeretnék megjegyezni, hogy ez a fajgyűlölet azért csak előjött... :)

Előzmény: Zsofika69 (74)