ghepard Creative Commons License 2013.06.25 0 0 4134

Nekem van egy kollégám, aki élsportoló volt fiatalkorában. Befejezte a sportot a meló miatt. Most 62 éves és rengeteg baja van. Magas vérnyomás, alig tud járni a térdei miatt, a derka beszakad ahogy mondja, sokszor bedagadnak a lábai, a vesék se rendesen működnek stb. Azt mondja néha úgy kezd verni a szíve, hogy fél, hogy vége lesz. Már vagy 20 éve gondolkodik azon, hogy újból belevág valamiféle sportba, vagy csak úgy futásba, vagy valamiféle mozgásba. De máig nem talált magában annyi belső energiát. Mikor tavaly elkezdtem hajigálni gerellyel nem is tudtam, hogy Ő gerelyhajító volt – de hamar megtudtam, mert gyakran beszélgetünk. Láttam rajta, hogy ez nagyon feldobta és vállig állította, hogy belekezd majd Ő is., de a mai napig nem kezdte el. Már párszor kijött, mikor focizunk és látja, hogyan bírom még a fiatalokkal, pedig  csak 1 évvel vagyok fiatalabb nála. Sokat kérdezget tőlem, mert látja, hogy bennem valahogy elég jól működnek a dolgok........... legalábbis eddig.......

 

Hát igen, a sztressz sokmindennek a rákfenéje. Egyébként én is valami brutálisnak tartom azt a 8 liter folyadékot naponta.........

Előzmény: sasa58 (4133)