ati86 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 2567

,,Ami hihetetlen a számomra...Christopher és Rebecca (alias Pamela, Cliff lánya) hogy-hogy nem találkoztak soha és ismerték egymást?"

 

Lehet, hogy lesz benne számodra SPOILER is a szöveg közepe felé, úgyhogy úgy olvasd el!:)

Szerintem ezzel nem is érdemes foglalkozni, mert azonnal egyéb, más dologba lehetne ezen keresztül belekötni. Nyilván, ha ez tudatos döntés volt a készítőktől, és nem baki, úgy magyarázhatják, hogy eltelt 21 év, s közben érdekes dolgok történtek, emberek jöttek-mentek, az üzleti viszonyok alakultak át. Mert egyébként arra sincs magyarázat, hogy mi ez a Barnes Global pontosan, illetve Katherine haláláról is csak egyetlen egyszer esik szó, minden előzmény nélkül.

Szerintem azt gondolták, hogy az emberek simán lenyelik a 21 év kiesést, s nem fogja érdekelni őket az új sorozat logikus kapcsolódása a régihez.

Szerintem nem kellett volna folytatni a sorozatot, mert a 357. rész mindent lezárt, amit le kellett (Jockey öngyilkossága), s mindent nyitvahagyott, amelynek nyitva kellett maradnia (Jory és Bobby kapcsolata).

 

Előzmény: Plazma87 (2564)