brigitta87 Creative Commons License 2013.06.12 0 0 24

Kedves Gonzo X1!

 

Én is voltam múlt héten az RGFI-nél. Hát elég kiábrándító volt. Azt vártam, hogy egy pályázatíróval fogok találkozni, ehelyett egy sima ügyintéző fogadott. Kecsegtetett minden széppel jóval, de konkrétummal csak akkor hajlandó szolgálni és szakemberrel is csak akkor találkozhatok ha fizettem. Tegnap már ott áltam a netbankban utalás előtt amikor azért csak ránéztem a fórumokban mit írnak róluk. Még jó! Most eléggé elbizonytalanodtam, nem szeretném ha átvernének. Nekem most kell segítség és tudom, hogy vannak is mezőgazdasági pályázatok amiken indulhatok, de nem akarom, hogy évekig hitegessenek. Téged tényleg nem kerestek a fizetés után semmi ajánlattal, nem ültetek össze és nem néztétek át mi jöhet számításba? Nem kérted vissza a pénzt? Nekem azt mondták, ha ilyen és ilyen okból mégsem sikerül semmit találni akkor visszafizetik a teljes összeget! Ez nem így van? Fontos lenne, hogy te vagy bárki aki tud segítsen , mert ha nem velük, de valamerre el kell indulnom tőke után. Ha tudtok megbízható céget ajánljatok légyszi valakit! Köszi előre is !

Előzmény: GonzoX1 (19)