=Holden= Creative Commons License 2013.06.06 0 0 13725

Sziasztok,

 

Hátha mást is érdekel...

Körbejártam ezt az "alvázszám alapján szervíztörténet leinformálás" témát, azzal együtt azt is, hogy mennyi most egy hivatalos márkaszervízben egy állapotfelmérés?

 

 

Budapest Motors:

 

Köszönjük megkeresését!
Van lehetőség állapotvizsgálatra. Költsége brutto 25.400 Ft.
 
Tartalma:
 
    Diagnosztikai vizsgálat, hibatárolók kiolvasása,
    Biztonsági berendezések vizsgálata ( fék futómű, kormányzás, világítás )
    Gumiköpenyek állapota,
    Rétegvastagság vizsgálat

Az előéletre vonatkozóan - a BMW-hez benyújtott kérelem alapján tud hivatalos tájékoztatást kapni, melynek az eljárási díja 20.000 Ft. +ÁFA
Az időtartam 1,5-2 óra. Előre kérünk bejelentkezést, a kívánt időpont előtt 3-4 munkanappal.

 

 

Wallis Motor Pest:


Köszönjük megkeresését.
Természetesen van lehetőség használt autó átvizsgálásra.
Ez egy három órás művelet, bruttó 30.000 Ft az ára.
A vizsgálat során a kollégák átnézik az autót mechanikusan, karosszériásan, elektronikusan stb., megnézzük a kulcsból az adatokat, a szerviztörténetet.
Az átvizsgáláshoz adatvédelmi okokból a tulajdonosnak is jelen kell lennie.
Reggel 7:45 és 9:00 között vesszük fel az autókat, és a kollégák délután adják át az autókat, telefonálnak előtte, ha elkészültek és lehet érte jönni.
Körülbelül egy-másfél hetes időpont előjegyzéssel kell számolni.
Időpont-egyeztetéshez kérem keressen engem a lenti elérhetőségeken.
 

 

 

Wallis Motor Duna:

 

Köszönjük a megkeresést. Van lehetőség állapotfelmérésre szervizünkben, ennek az ára 30.000Ft. A művelet kb. 2 órát vesz igénybe és egy teljes körű átvizsgálást jelent a gépkocsin, diagnosztikával km megállapítással, esetleges volt sérülések feltárásával.

A szerviz történetet is le tudjuk ellenőrizni a rendszerünkben.

Amennyiben esedékes az átvizsgálás, úgy kérem 2-3 nappal előre jelezze felém.

 

 

Leier Autó:


Örömmel vettük megkeresését!

Természetesen van lehetőség vásárlás előtti átvizsgálásra a Leier Autónál. Az átvizsgálás során az autót átnézi egy mechanikus szerelő (mechanikai egységek, motor,váltó, futómű, fékrendszer, stb), egy villamossági szerelő (elektromos berendezések működés ellenőrzése, műszeres diagnosztika) és egy karosszéria lakatos (külső sérülések, szerkezeti elemek, festékvastagság).

Ez a procedúra kb. 2,5-3 órát vesz igénybe, a díja br. 30.000 Ft.
Az állapotfelvétel során van arra lehetőség, hogy a jármű javítástörténetébe betekintsünk, ennek külön díja nincsen.
Az állapotfelvételhez időpontegyeztetés szükséges, melyet kollegáimnál az alábbi telefonon tehet meg:

Mádl Nóra, Franczia László

96/513-213

 

 

Rack Autó Székesfehérvár:

 

Időpontot mindenképpen kell előre egyeztetnünk. A Várható időtartam két óra. A költsége 20.000 Ft+ÁFA
Az alvázszám alapján a szervizelőzmény lekérdezhető, ezt mi is lekérdezzük az állapotfelmérés során.

 

 


Rack Autó Budaörs:


Állapotfelmérést idöponegyeztetés után tudunk elvégezni.
Idöpontot a  06 23 414 002 -es telefonszámon tud egyeztetni.
Az állapotfelmérés  összege  25 400ft emely tartalmaz egy teljeskörü alsó átvizsgálást ,festékréteg mérést,lengéscsillapito mérést,fékhatásmérést,továbbá egy hibatárolo kiolvasást.Ennek elvégzése kb 2 óra idötartam.
 
A szervizelőélet megtekintése,nem biztos hogy itt lehetséges ,amennyiben a mi rendszerünkön nem látható akkor egy nyomtatvány kitöltése után a BMW ad választ 20.000ft plussz áfa  befizetése után.