ysu Creative Commons License 2013.06.01 0 0 297

Bogyó: Őszintén szólva én nem hiszek ezekben a horoszkópokban de azért az ilyesmi megrendít. Mi is eléggé hasonlóan gondolkodunk sok mindenben, mindketten kikötöttünk Magdinál, s ráadásul ő is az! Véletlen? Nem tudom. Ugyanis mégis ismerek más nyilasokat, akik nem ilyenek. Valami több is kell, hogy legyen ebben, de talán mégis ez lehet a kiindulási alap.

 

Ami a horoszkópokat és az asztrológiát illeti, megtaláltam a Megasztár parasztmagyarok topikban egy pár régi hozzászólást. 2006. május 25-én posztolta őket egy VS nevű emberke:

 

VS 2006.05.25 14:40:22  (63381)

 

Egy kis asztrológia:

 

Magdinak Bak Nap/Vénusz/Neptunusz együttállása van:

kitartás, munkamánia, zeneiség, művésziség

 

Hold a Rákban:

érzelmek, érzelmek és érzelmek, meg fájdalom mint alapélmény

 


VS 2006.05.25 15:14:13 © (63384)

 

A Nap önmaghában az inkább a "tudat", "világkép", "én a világban"

 

Itt az az érdekes, hogy hármas együttállásban van a Vénusszal meg a Neptunnal.

Ez így együtt igazi művésziség és zeneiség, ami erősen az "énnel" kapcsolódik össze. Ez Bakban: ezt az ént "felépíti", kitartással, makacsul... :)

Sajnos nem tudjuk, mely házban van ez a stellium...

 

Rák Hold: nagyon érzelmes, de sebezhető is. Hatásokra nagyon vevő, de meg is kell védje magát valahogy - a sebződés valamilyen formában alapélmény, belső megélésként. Mély érzések.

 

VS  2006.05.25 15:20:28 © (63385)

Nap/vénusz/neptun:

 

Nagyon jó alany ahhoz, hogy rajongjanak érte, mert a Neptun adja az összeolvadás képességét másokkal (a világgal), a Vénusz adja, hogy vágyni lehet rá (vágy tárgya) - és ez a kettő összeadódik, és a Naphoz kapcsolódva egyértelműen Magdi személyiségével kötődik össze.

 

 

Szerintem igy hét év elteltével kimondhatjuk, hogy beletrafált a közepébe. :)

Előzmény: Bogyó 2 (223)