G-lader Creative Commons License 2013.05.30 0 0 13655

Tényleg nem b@szakodásként, mert jó döntés a BMW, és jó döntés a benzines is, csak azt nem értem hogy miért szeretnél 318i-t? Vezettél már olyant? Én 320d után úgy vagyok vele hogy a 320i is kevés lenne, ezért szeretnék 325i-t inkább. Szerintem mielött megvennéd, azért próbáld végig mit megy egy 18i egy 20i egy 20d meg egy 25i, mert ha már megvetted és akkor jössz rá hogy nem vagy vele boldog akkor már nehezebb ügy.

Az meg hogy ellopják az benne van, de a mai világban én azt ajánlanám mindenkinek hogy CASCO-t kössön, mert a mai világban az emberek nem vigyáznak a más tulajdonára, a más autójára, nekem is most lett felrakva a frissen fényezett lökös, de ma láttam hogy már megint van egy vonóhorog nyoma a rendszámomban, meg jópár ilyen storryt-tudnék mesélni, pl. amikor ember belémtolat, elhajt, utánamegyek, kiszedem a kocsijából, és annak ellenére hogy még 2-en ültek mellettem és végigélték velem ahogy a vonatóhorog beakad a lökhárítómba tagadja hogy belémjött, stb...

Amúgy a CASCO akkor is jól jön ha kapsz egy szép követ a szélvédődbe, és a BMW-ben azt mondják hogy 220e, na ilyenkor nem kezd el lefelé kámpicsorodni a szád, mert ingyen vagy max. 10%-ban van :D

Előzmény: peter.sts (13654)